Aktualności Kredyty Koszalin

Ilustracja do artykułu

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny pozwala nam na połączenie kilku naszych zobowiązań w jedno, często bardziej korzystne do spłaty. Idea takiego kredytu to właśnie obniżenie raty, które możliwe jest dzięki wydłużeniu okresu kredytowania. Kolejną zaletą jest łatwość w spłacaniu. Wszystkie pieniądzę wpłącamy na jeden rachunek bankowy, a nie jak do tej pory - kilka różnych. 

Ilustracja do artykułu

Możliwości jakie daje współpraca z Kredytum.pl

Większość przedsiębiorców doskonale wie, z czym wiąże się franczyza. Jest to sprzedaż produktów lub oferowanie usług pod logiem znanej marki. Plusem takiego rozwiązania jest w rzeczy samej wejście w pewny i sprawdzony biznes. Minusem jednak jest przede wszystkim to, iż nie można za bardzo wychodzić poza przyjęte odgórnie szablony. Ponadto trzeba mieć określoną ilość oszczędności, którą inwestuje się na samym początku wejścia w taki układ.

Ilustracja do artykułu

Na czym zarabia bank?

Banki zarabiają na swoich klientach więcej niż myślisz. Oficjalnie, nie chwalą się swoimi zyskami, które w durzej mierze zawdzięczają temu, że zapraszają do korzystania ze swoich usług, coraz większą liczbę dorosłych Polaków. W jaki sposób na tym zarabiają?

Ilustracja do artykułu

Co można zastawić w lombardzie?

Popyt na pieniądze nigdy nie słabnie. Każdy chciałby mieć ich więcej, ale nie zawsze udaje się zarobić wystarczającą ich ilość. W nagłych przypadkach brak gotówki może być poważnym problemem - zwłaszcza, gdy zepsuł się samochód, ktoś z rodziny się rozchorował czy potrzebne są środki na pilną naprawę uszkodzonej pralki. W takich przypadkach pieniądze są niezbędne, ale zmieniające się przepisy prawne coraz częściej uniemożliwiają zaciągnięcie pożyczki bez udokumentowania dochodów.

Ilustracja do artykułu

Komu opłaca się leasing ?

Kupno samochodu, bądź maszyny niezbędnej do rozpoczęcia działalności gospodarczej to spore obciążenie dla przedsiębiorcy. Nie każdego stać na tego typu wydatek. W takich przypadkach warto przejrzeć ofertę leasingową, dzięki której samochód możemy użytkować za comiesięczną opłatą, a po zakończeniu umowy może stać się nasz.

Ilustracja do artykułu

Kuba Wojewódzki – styl i kultura języka

Osobistością, którą chciałabym przedstawić w mojej pracy jest Jakub Wojewódzki. O moim wyborze zadecydował fakt, że jest osobą dobrze znaną, charakterystyczną oraz często występującą na arenie medialnej.
 

Ilustracja do artykułu

Mielno – wakacje nad Bałtykiem

Mielno to drugi – zaraz po Kołobrzegu - najmodniejszy i najchętniej odwiedzany kurort na Pomorzu Środkowym. Co roku odwiedzają go tysiące letników. Mielno to specyficzny, zdrowy mikroklimat, piaszczysta, szeroka plaża i pięknie położone jezioro Jamno.

Ilustracja do artykułu

Kredyt gotówkowy – czym jest?

Kredyty gotówkowe dzięki temu, że są bardziej przystępne od tych kredytowych, z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, a jego uzyskanie jest coraz łatwiejsze. Poza tym banki nie wymagają już dużej ilości zaświadczeń, a przy niższych kwotach można już uzyskać kredyt bez jakichkolwiek dokumentów.

Ilustracja do artykułu

Unikaj rutyny

Każdy biznes, każde przedsięwzięcie i w zasadzie wszystko, co człowiek robi i zamierza robić, nie rozwinie się prawidłowo, jeśli wcześniej nie zadba się o coś istotnego. To akurat wiedzą ludzie, którzy odnieśli już sukces. Przyszedł więc czas, abyś i Ty się tego dowiedział. O co więc w takim razie należy zadbać?

Ilustracja do artykułu

Gdzie szukać kredytu w Koszalinie?

Kredytu w Koszalinie możemy szukać w wielu placówkach bankowych, jakie znajdują się w całym naszym pięknym mieście. Najwięcej takich punktów znajduję się oczywiście wzdłuż głównej ulicy Zwycięstwa a szczególnie w jej początkowym odcinku.

 

Ilustracja do artykułu

lombard

Lombardia, to kraina urokliwa historyczna kraina i region administracyjny w północnych Włoszech. Lombardia, to odpowiednia nazwa, jak można nazwać dzisiaj Polskie ulice miasta, które ozdobione są w lombardy, które zasypały nas swoją obecnością. To nic złego, bo lombardy mają swoją historię, mają swoich klientów i są potrzebne. Nasza lombardowa kraina, to dzisiaj bardzo atrakcyjna lokalizacja dla wielu osób starających się o trochę gotówki do swojego portfela. Praktyczn...

Ilustracja do artykułu

Pożyczki długoterminowe dla każdego

Pożyczki długoterminowe dla każdego   Czym są pożyczki długoterminowe? Każda instytucja finansowa może wprowadzić własne określenie, jednak zwykle są to pożyczki na mniejsze kwoty niż w przypadku kredytów oraz na czas nie dłuższy niż 72 miesiące. Nie są to sztywne granice. Każda instytucja pozabankowa może samodzielnie określać granice tego typu produktów. W niektórych przypadkach maksymalny okres może wynieść jedynie 24 miesiące. Maksymalna kwota równie...

Ilustracja do artykułu

Pożyczki pod zastaw jako doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szybko potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki

Pożyczka - jedyny sposób na problemy finansowe? Świat w którym żyjemy to ciągła gonitwa za czasem i pieniędzmi - które odgrywają bardzo istotną rolę. Niektórzy uważają nawet, że są najważniejsze i trudno by się było z tym nie zgodzić, gdyż bez pieniędzy nie zapłacimy rachunków, nie wyżywimy rodziny czy też nie zapewnimy im bezpieczeństwa i dostatniego bytu. Jeżeli nie mamy pieniędzy na specjalne wydatki możemy ubiegać się o pożyczkę czy kredyt gotówkowy. Ba...

Ilustracja do artykułu

Lombard w Koszalinie, to miejsce w którym udziela ci pożyczki.

Pożyczka lombardowa w Koszalinie. Nie raz spotkałam się z sytuacjami, gdzie ludzie byli w dużej potrzebie finansowej, ale nie mieli skąd wziąć pieniędzy, bo dla banku nie byli wystarczającymi spłatobiorcami, wtem najlepszym rozwiązaniem okazał się lombard. Lombardy to dobre rozwiązane, nie tylko w ostateczności, można też zastawić np. cenną rzecz, albo im ja całkiem sprzedać, oni chętnie skupują drogocenne rzeczy. Wtedy obie strony są zadowolone, nie ma lepszego rozwi

Ilustracja do artykułu

Szukamy wykwalifikowanych pracowników, którzy powiększą naszą załogę.

Praca Koszalin dostępna w placówce Kredytum.pl przy ulicy Zwycięstwa 10a jako przedstawiciel Handlowy i doradca klienta. Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy i interesuję Cię stanowisko przedstawiciela handlowego i doradztwo klienta, to ta posada jest dla Ciebie. Poszukujemy osób kompetentnych znających się na rzeczy w tej dziedzinie. Osoba taka musi wiedzieć jak doradzić by pozyskiwać klientów tak by chcieli wracać do nas w przyszłości. Poszukujemy pracowników z zamiłow...

Ilustracja do artykułu

Pożyczka z lombardu

Lombard w Koszalinie. Każdy wie, że istnieje coś takiego jak lombard, do takiego miejsca ludzie zgłaszają się by zastawić drogocenne rzeczy w zamian za gotówkę, zastawiają ją, lub całkowicie sprzedają, obie te możliwości są odpowiednie. Jeśli masz w domu coś drogocennego a szybko potrzebujesz gotówki, ale nie chcesz jej sprzedawać, to wystarczy ją zastawić na dany okres, a gdy termin nie upłynie zwracasz pieniądze a oni oddają ci zastawioną rzecz. Bo na tym zastawian...

logo Kredytum - Partner Współpracujący
Projekt UE - Innowacyjna Gospodarka